1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4872
update-catalogue
Otto van Rees (1884-1957)

Twee studietekeningen

twee tekeningen

14 x 20 cm. en 13 x 8 cm.

ongesigneerd

2

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30

outbid-warning
Overboden