020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4872
Otto van Rees (1884-1957)
Twee studietekeningen
twee tekeningen
14 x 20 cm. en 13 x 8 cm.
ongesigneerd
2
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Hamerprijs:
€ 30
Overboden