020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4943
W.A. van der Salm (20e eeuw)
Winters polderlandschap.
tweemaal paneel
30 x 40 cm.
2
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Hamerprijs:
€ 30
Overboden