Frankrijk, glazen karaf met vergulde decoratie, Louis XVI, 18e eeuw;
Hierbij een kantig geslepen glas met vergulde decoratie en tien antieke groenen wijnglazen. (een wijnglas met gelijmde voet).
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100