Frankrijk, paar verguld houten en deels geëboniseerde twee lichts wandappliques, Louis XVI stijl, 19e eeuw;
De appliques geplaatst op gestoken bustes en geplaatst op consoles met decoratie van leeuwenmaskers, acanthusblad en guirlandes. (twee armen en guirlande fragmenten afgebroken, maar aanwezig en compleet).
A pair of wall lights in Louis XVI style, partly gilt and partly ebonised, the female busts each supporting a pair of light arms.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360