17e zitting - Maandag 18 november 14.00 uur: 3350-3512 - Aziatica - (China)
China, Hong Kong, ajour schakelriem, eind 19e vroeg 20e eeuw,
acht tweedelige schakels met ieder voorstelling van twee elkaar aankijkende draken, mt. Wang Hing Hong Kong, ca. 1900, gemerkt met F, cursief F, Chinees karakter, 97, 2e gehalte,
l 75 cm, schakel br 6 cm, 330 gr.
Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: