1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Toegeschreven aan Constantin Guys (1802-1892)
ongesigneerd, verso toeschrijving
Uit de collectie van een heer van stand
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Overboden