13e zitting - Donderdag 14 november 10.00 uur: 1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 1963
Het vereenigd Nederland, door J.F. Martinet, door Johannes Allart, Amsterdam, 1790.

Halfleer gebonden. (rug ontbreekt, kaft beschadigd)

h. 22 cm, b. 13,5 cm.

Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40