3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4532
Georgius Heerebaart (1829-1915)

Landschap met visser bij een vaart tussen de bomen

33 x 53 cm.

gesign. l.o.

Uit de collectie van een heer van stand

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380