6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Moderne kunst uit diverse particuliere collecties
Catalogusnummer: 5189
Bob Aiwerioba (geb. 1967)

Compositie met figuur

140 x 100 cm.

gesign. r.o., '07

Herkomst: uit een particuliere collectie

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160