Catalogusnummer: 5125
Tola Wewe (geb. 1959)

'Passion for love'

120 x 114 cm.

gesign. r.o., 2007

Herkomst: Uit een particuliere verzameling

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500