6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6499
Derk Jan van Elten (1750-1807)

Wandelaars, vissers en koeherders bij de ophaalbrug over een kasteelgracht

paneel, gesign. l.o., 1791, 36 x 54 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: