6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6519
Hollandse school, 18e eeuw

Landschap met figuren bij een brug

paneel, 33 x 41 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.500
Hamerprijs: