Catalogusnummer: 5124
Nike Davies-Okundaye (geb. 1954)

'Moment of joy'

olieverf en kralen op board

122 x 61 cm.

gesign. l.o., '74, verso signatuur en titel

Herkomst: Uit een particuliere verzameling

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500