Nike Davies-Okundaye (geb. 1954)
olieverf en kralen op board
gesign. l.o., '74, verso signatuur en titel
Herkomst: Uit een particuliere verzameling
Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500