Duitsland, paar lindenhouten gestoken sculpturen voorstellende putti, Barok, 18e eeuw;
Beide uitgevoerd in zittende pose met draperie, de armen gespreid. Op moderne gezwart houten sokkels.
h. 72 - 73 cm, b. 46 - 56 cm
Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Hamerprijs: