Holland, gestoken lindenhouten en verguld bordenrek, Louis XV, 18e eeuw;
Uitgevoerd met drie verdiepingen en rijk gestoken kwab ornament. (opnieuw verguld).
h. 119 cm, b. 81 cm, d. 21 cm
Hofleveranciers Fa. A. C. Beeling & Zn. Antiquairs, Leeuwarden
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250