Catalogusnummer: 1810
Hannau, polychroom geschilderde aardewerk kan, 18e eeuw;

Uitgevoerd met chinoiserie decoratie in groen en mangaan. (rand met chip).

h. 21 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400