Catalogusnummer: 2247
Paar koloniaal houten gestoken kanon affuit ornamenten, 18e eeuw;

Uitgevoerd met gespiegeld gestoken sculpturale leeuwenkoppen met bladmotieven. Met resten van polychromie.

l. 92 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000