4e zitting - Woensdag 6 november 19.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 504
18 kt. Gouden broche en beneden wettelijk gehalte gouden hanger, 19e eeuw.

De broche met een miniatuurportret van een jonge dame met pijpenkrullen, geschilderd op parelmoer. De hanger met ruimte voor een portret, de zetrand rijkelijk gedecoreerd met bloemen. Hierbij een 14 kt. gouden lijstje (voormalig een hanger) eveneens met miniatuurportret.

bruto 27,4 gr.

18 k. gold brooch and below legal gold alloy pendant, 19th century. The brooch with a miniature portrait of a young lady with ringlets, painted on mother of pearl. The pendant with space for a portrait, the bezel richly decorated with flowers. Herewith a 14 k. gold frame (formerly a pendant) also with miniature portrait.

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: