3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4518
Jan Braet von Überfeldt (1807-1894)
De liefdesbrief
33 x 27 cm.
gesign. m.l., 1852
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420
Hamerprijs:
€ 420