Paar houten gestoken brandweerstokken, 18e eeuw;
Uitgevoerd met gestoken figuur van leeuw met stadswapen van Naarden. De staf rood-, wit-, blauw geschilderd.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550