15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Jean Claude Novaro (1943-2014), dikwandige, glazen vaas.
Samen met een Baccarat glazen vaas met emaille decoratie genummerd en gesigneerd.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: