5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6210
Vijf diverse tekeningen, 20e eeuw

Door H. Humblot, W.G.F. Jansen, Van Vliet,, G.J. Roermeester

[5]

Taxatie: € 120 - € 180
Hamerprijs: