Catalogusnummer: 4830
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)
Melktijd
doek, niet ingelijst
40 x 60 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 170
Hamerprijs: € 170
Hamerprijs:
€ 170