Catalogusnummer: 4830
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)

Melktijd

doek, niet ingelijst

40 x 60 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 170
Hamerprijs: € 170

Hamerprijs: € 170