4830
Catalogusnummer: 4830
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)

Melktijd

doek, niet ingelijst

40 x 60 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 150 - 250
Hamerprijs: € 170

Hamerprijs: € 170