Holland, ovale mahoniehouten tafel, 19e eeuw.
Met satijnhouten marquetterie, het blad met groen leer ingelegd. Samen met 1 bijbehorend extra blad van 54 cm.
l. 133 cm, b. 116 cm, h. 75 cm.
Taxatie: € 500 - € 700
Hamerprijs: