5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6227
Willem Witsen (1860-1923)

Vrouw met zak / Besneeuwd bos bij Ewijkshoeve

twee etsen, gesign., niet ingelijst, slechte staat en redelijke staat, 34 x 38 cm. en 26 x 33 cm.

[map]

Taxatie: € 60 - € 140
Hamerprijs: