Frankrijk, polychroom geschilderd en gestoken houten carrousel paard, 19e eeuw;
Uitgevoerd met glazen ogen en paardenharen staart. Op metalen standaard.
Taxatie: € 750 - € 1.500
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600