8e zitting - Vrijdag 8 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7537
Frankrijk, mahoniehouten passpiegel, 'Psyche', Empire, 19e eeuw;

UItgevoerd met vuurverguld bronzen monturen.

h. 206 cm, b. 112 cm

Empire mahogany psyche mirror, applied with mounts of gilt-bronze.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800