5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6092B
Franz Radziwill (1895-1983)

'Zwei Birnen'

potlood, gesign. r.o., '26, 20 x 28,5 cm.

Provenance: Bolland & Morotz, Bremen, 2010

Taxatie: € 300 - € 600
Hamerprijs: