21e zitting - Woensdag 20 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1667
Porcelain de Paris, koffiepot, circa 1850,

hierbij een kleine gelobde terrine met korenaar motief. (beide beschadigd.

h. 13 - 25 cm.

Herkomst: nalatenschap uit een voornaam Amsterdams grachtenpand aan de Herengracht/Provenance: a private estate from a grand canal house, Amsterdam

Taxatie: € 50 - € 70
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40