20e zitting Dinsdag 19 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1339
Gestoken eikenhouten paneel, 18e eeuw;

h. 143 cm, b. 46 cm

Taxatie: € 0 - € 0
Hamerprijs: