5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6223
Kaart van Zutphen en omgeving. 18e eeuw

Hierbij gravure Amsterdam en schilderij, ijsgezicht

gravure, 30 x 40 cm., gravure, 27 x 36 cm. en doek, 30 x 40 cm.

Taxatie: € 80 - € 180
Hamerprijs: