3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4553
Chris van der Windt (1877-1952)
Chrysanten
44 x 42 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500
Hamerprijs:
€ 500