10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Tiffany Studio, bronzen sigarettendoos 'Zodiac', Art Deco,
met twee sterrenbeelden op het deksel. Gemerkt Tiffany Studios New York 810
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220