10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2622
Tiffany Studio, bronzen sigarettendoos 'Zodiac', Art Deco,

met twee sterrenbeelden op het deksel. Gemerkt Tiffany Studios New York 810

13,5 x 9 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220