Catalogusnummer: 6850B
Joan Miro (1893-1983)

'Rouge et bleu

litho, gesign., volledige blad 64 x 46 cm.

[map]

Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850

Hamerprijs: € 850