020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4848
Adrianus Kuijpers (1862-1945)
Molen aan de rand van een stad
board
24 x 34 cm.
gesign. r.o.
1
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80
Overboden