7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4513
update-catalogue
Jacobus Josephus Eeckhout (1793-1861)

Moeder met spelende kinderen achter een huis

doek

100 x 78 cm.

gesign. l.o.

[1]

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 875
Hamerprijs: € 875

Hamerprijs: € 875

outbid-warning
Overboden