China, terracotta kop, mogelijk Ming dynastie
Hoogwaardigheidsbekleder, de ogen ingelegd met glas. Met resten van polychromie. Herkomst: aangekocht bij E. Pranger, Nieuwe Spiegelstraat 34, Amsterdam in 1996
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050