China, kapitaal vijfdelig blauw-wit porseleinen kaststel, Kangxi,
bestaande uit drie dekselvazen met decor van landschappen in ruiten en paar stelvazen met decor van prunusbloesem in ruiten. Gemerkt met paddenstoel, een ongemerkt (deels gerestaureerd)
Four of five with quite major restorations
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Huidig bod: € 3.600
Hamerprijs: € 3.600