0099971709
Catalogusnummer: 2811
China, kapitaal vijfdelig blauw-wit porseleinen kaststel, Kangxi,

bestaande uit drie dekselvazen met decor van landschappen in ruiten en paar stelvazen met decor van prunusbloesem in ruiten. Gemerkt met paddenstoel, een ongemerkt (deels gerestaureerd)

h. 49 en 43 cm.

5

Four of five with quite major restorations

Taxatie: € 2.000 - 3.000
Hamerprijs: € 3.600

Hamerprijs: € 3.600