3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4551
Marius Bauer (1867-1932)

'Thee op de Mij. Nederland'

potlood en aquarel

14 x 20 cm.

stempel l.o., herkomst: atelier Marius Bauer; kunsthandel Martinus Liernur. Tent.: Stedelijk Museum Amsterdam, Ere tentoonstelling M.A.J. Bauer, 1933

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.450
Hamerprijs: € 1.450

Hamerprijs: € 1.450