3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Marius Bauer (1867-1932)
'Thee op de Mij. Nederland'
stempel l.o., herkomst: atelier Marius Bauer; kunsthandel Martinus Liernur. Tent.: Stedelijk Museum Amsterdam, Ere tentoonstelling M.A.J. Bauer, 1933
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.450
Hamerprijs: € 1.450