3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4544
Toegeschreven aan Jacobus Nootenboom (1811-1878)

Berglandschap met rustende figuren bij een waterval

66 x 80 cm.

ongesigneerd

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 270
Hamerprijs: € 270

Hamerprijs: € 270