3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4508
Navolger van Jan Weenix

Twee jachthonden

doek, niet ingelijst

45 x 60 cm.

met signatuur J. Weenix 1697 r.o.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360