3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4529
Vlaamse school, 17e eeuw

Landschap met figuren bij een dorp

paneel

48 x 74 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: