Catalogusnummer: 4990
Max Raedecker (1914-1987)
Kustgezicht
aquarel en gouache
30 x 45 cm.
gesign.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150
Hamerprijs:
€ 150