0099971735
Catalogusnummer: 4990
Max Raedecker (1914-1987)

Kustgezicht

aquarel en gouache

30 x 45 cm.

gesign.

Taxatie: € 150 - 300
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150