Catalogusnummer: 5034
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)

Twee aquarellen. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

tweemaal aquarel

55 x 76 cm.

gesign. l.o., 2004

Tom Lenders, Amsterdam

2

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420