020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4893
Hollandse school, ca. 1900
'Vlashoopen'
doek
35 x 52 cm.
ongesigneerd
1
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70
Overboden