Catalogusnummer: 4945
Gesigneerd J. Altink

Berkenbomen langs een zandpad

doek, niet ingelijst

40 x 50 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220