Catalogusnummer: 4888
Matthieu Wiegman (1886-1971)

Boerderij

aquarel

20 x 28 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120