1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Hollandse school, 20e eeuw
Koeien in een weiland bij een sloot naast bomen
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Overboden